תהליך העבודה

פגישת היכרות

אני מאמינה כי תכנון ועיצוב צריכים להיות אישיים, בהתאמה לאופי המשתמש ולדרך חיים שלו, להרגלים שלו ולטעמו האישי. בפגישה זו אלמד עליכם, על אורח החיים שלכם והצרכים שלכם. תמלאו שאלון לקוח על מנת למקד את התכנון שייתפר למידותיכם. נבין יחד מהו הסגנון העיצובי אליו אתם מתחברים, נגבש סדר עדיפויות, מה חשוב לכם בתכנון ומה פחות ומה התקציב לפרויקט.

הסכם עבודה ואיסוף מידע

לאחר חתימה על הסכם עבודה נוכל להתחיל בדרך משותפת להגשמת החלום. תתבצע מדידה בחלל על ידי או על ידי חברת מדידה בהתאם למימדי הפרויקט. נאסוף מידע על מיקומי חשמל, אינסטלציה ואלמנטים קונסטרוקטיביים- בעצם, כל נתון שישפיע על הפרויקט והבנת הפוטנציאל הטמון בו ולא פחות חשוב מכך המגבלות המצויות בו.

חלופות תכנון

בשלב זה תקבלו מספר חלופות לתכנון, סקיצות, המציגות את החלל בכמה מצבים שונים. אופציות שונות למיקסום החלל.

בחירת תוכנית

מתוך הסקיצות השונות נבחר יחד את האופציה שנכונה ומתאימה לכם ולצורך שלכם. מרגע זה אתחיל לייצר תוכניות מפורטות וקונספט עיצובי. תקבלו הדמיה המציגה את התכנון והעיצוב בתלת מימד לקבלת תמונת מצב ויזואלית ברורה ונוחה.

איסוף הצעות מחיר לפני ביצוע

לאחר אישור וסגירת התכנון נבצע איסוף הצעות מחיר מאנשי מקצוע וספקים רלוונטים. כל זאת בהתאמה לתוכניות ולסוג העבודה הנדרשת.

הורדה לביצוע, ליווי ופיקוח

 בשלב זה אגיש את תוכניות העבודה והעיצוב לאנשי המקצוע הרלוונטים. במהלך עבודתם אבקר באופן שוטף ובהתאם לשלבי העבודה לפקח כי אכן העבודה הנעשית בשטח תואמת את התוכניות אותם אישרנו לביצוע.

רכישות

לרוב שלב זה קורה במקביל לשלב ההורדה לביצוע. נקיים ימי קניות ואסייע בבחירת ריצוף וכלים סניטריים, ריהוט, טקסטיל וטפטים, אקססוריז, תאורה – בהתאם לדרישות הפרויקט.

גמר עבודה

הגיע הרגע לו חיכינו-העבודות בשטח הסתיימו!

אבצע סטיילינג אחרון, מיקום אביזרים משלימים וזהו הכל מוכן לקראתכם.

מתכננים שיפוץ? רכשתם דירה מקבלן? 
 לא יודעים מאיפה להתחיל?
 

בואו ניפגש!

לקביעת פגישה
1
מתכננים שיפוץ?
שלום לכם!
מתכננים שיפוץ?
בואו נדבר