שירותים

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ ממוקדת בבית הלקוח. פגישה בת שעתיים שבה ניתן לבחון פוטנציאל לשיפוץ או לעבור על תוכניות קיימות או בכלל להתמקד בקיים ובעזרת הום סטיילינג, מספר פעולות פשוטות, לארגן מחדש את הבית, להוסיף צבע, טקסטיל ואקססוריז ולהפוך את הבית לחם ומזמין. ניתן לקבוע פגישה למספר  חללים או להתמקד בחלל אחד שבו הנכם מעוניינים לחולל שינוי. בסיום הפגישה תקבלו דף פעולה מפורט, סקיצה ידנית והנחיות להמשך עיצוב החלל על ידכם. הסיכום יכלול מספרי צבעים, המלצות על חומרים ובמידת הצורך אפילו סקיצות לנגרות.

הום סטיילינג

רוצים שינוי? גרים בדירה שכורה? ניתן לקבל אפקט וואו בבית באמצעים קוסמטיים ופשוטים אם עושים זאת נכון. בלי לשבור קירות! פשוט להלביש את הבית בהתאם לתקציב. באמצעות צבע, טקסטיל, ארגון נכון של העמדת ריהוט, טקסטורות ותאורה נכונה ניתן להפוך כל חלל לאישי ונעים. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת לגודל ומספר החללים בהם אתם רוצים לחולל שינוי.

תכנון ועיצוב פנים​

בין אם אתם מתכננים שיפוץ או שרכשתם דירה מקבלן, יש לבצע תכנון קפדני ומותאם לאורח החיים שלכם. תכנון וליווי על ידי אדריכלית ומעצבת פנים יאפשרו לכם לעבור את התהליך בראש שקט ובאוירה טובה. ליווי מקצועי ומתוכננן על כל פרטיו הכולל הגשת תכניות עבודה (חשמל, גבס, תאורה, מיזוג אויר) חלוקות חלל המותאמות לצרכים שלכם, תוכנית העמדה לריהוט, פרטי נגרות (כולל מטבח ואחסון). ליווי בחנויות לבחירת סניטריה, ריצוף, תאורה, ריהוט ואקססוריז משלימים. צרו קשר לקביעת פגישה וקבלת הצעת מחיר.

zmira rich
zmira rich
קרא עוד
חן אוחנה אדריכלית סופר כשרונית. מלאה ברעיונות רעננים. מתחברת ללקוחות שלה באופן מושלם, מקשיבה לרצונותיהם ויחד מגשימים חלומות. ממליצה בחום. אני בחרתי בחן אוחנה לשיפוץ ביתי ואני לא מתחרטת לשניה!
מתכננים שיפוץ? רכשתם דירה מקבלן? 
 לא יודעים מאיפה להתחיל?
 

בואו ניפגש!

לקביעת פגישה
1
מתכננים שיפוץ?
שלום לכם!
מתכננים שיפוץ?
בואו נדבר