"הבית הכי צעיר בעיר"

ליווי בנייה, תכנון ועיצוב פנים לבית פרטי, עפולה

צילום: ארז חיים

תהליך תכנון ועיצוב פנים שארך כשנתיים הגיע לסיומו.

את העבודה על הבית התחלנו מיד עם ראשית בנייתו. יחד, בעבודה משותפת עם בעלת הבית, דייקנו את תוכניות הפנים, ירדנו לפרטי פרטים ורקמנו בית המותאם לאורח החיים שלה. יצרנו בית שמח, צבעוני, צעיר, נועז, שמח, חי ובועט בדיוק כמו הלקוחה שלי.

במטבח בחרנו בארונות לבנים עם נגיעות של פליז בידיות ובברז, בחירה קלאסית. ארונות המטבח עוצבו בחזיתות חלקות בקווים נקיים שהשילוב שלהם עם עץ האלון הכניס לנו את החמימות אותה חיפשנו וכך שמרנו על מראה כפרי עדין. בקלאפות העליונות ובאי שילבנו קריצה לטורקיז שבספרייה בסלון ומאחר ומדובר באופן ספייס בפעולה זו יצרנו חיבור וזרימה בין החללים.
 
בסלון בחרנו בספריית ברזל מרצפה לתקרה לתחימת המרחב באופן דו כיווני. פיס עיצובי המכיל בתוכו אחסון, מידוף הפונה לדלת הכניסה ואת הטלויזיה הפונה לסלון. בצורה כזאת שמרנו על חלל פתוח, מאוורר, מואר ונעים המאפשר חיבור טבעי עם המטבח.
מקלחת הילדים שמחה במיוחד, צבעונית ומזמינה. חלום של כל ילד. בחרנו באריחים גאומטריים ויצרנו ארון כיור בנגרות אישית עם ידית עגולה להשלמת המראה.
 
ארון המסדרון נצבע גם הוא בגוון שמח, בצהוב המככב בספריית הברזל, ומשלים במראהו את גוון ארון הכיור במקלחת הילדים הצמודה לכדי הרמוניה שלמה.
את הצבעוניות בבית איזנו בחדר הארונות והמקלחת הורים. שם בחרנו בשילוב שחור לבן ופליז קלאסיים עם אריחים לבנים בעלי טקסטורה דמוי טאפט. הוספנו ארון כיור תחתון ועליון בנגרות אומן ויצרנו רוגע ובגרות בחלל הכי מפנק בבית. פשוט חלום.

מתכננים שיפוץ? רכשתם דירה מקבלן? 
 לא יודעים מאיפה להתחיל?
 

בואו ניפגש!

לקביעת פגישה
1
מתכננים שיפוץ?
שלום לכם!
מתכננים שיפוץ?
בואו נדבר